En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al

İnstagram TV Nedir?

İnstagram TV Nedir?

İnstagram TV Nedir?

İnstagramın yeni özellikleri arasında bulunan İnstagram TV bir saat gibi uzun süreli videoların yüklenmesine olanak sağlıyor. Daha önce İnstagram hikâyekısmında 15 dakikalık videolar, instagram akışında ise en fazla 1 dakikalık videolar yayınlanabiliyorken bu özelliğin gelmesi ile yaklaşık 1 saat süreli videoları yayınlamak mümkün olmaktadır. Videolu içeriklerin uygulama üzerinde daha fazla yer edinmesini sağlayan İnstagram TV, youtube üzerinde içerik paylaşım sistemine benzer özellikler taşımaktadır. Aynı zamanda uygulamanın bu özelliğini kullananlar reklam alarak para kazanma fırsatını da yakalayabilirler.

İnstagram TV Özellikleri

Uygulama üzerinde zaten video paylaşılıyordu neden İnstagram TV’ye ihtiyaç duyuldu diyenler için videoların kalış süresinin yükseldiği söylenebilir. Her zaman görülmesi mümkün olan bu videolar instagram takipçi olsun olmasın herkes tarafından görüntülenebilir. Tabii burada hesabın gizli olmaması önemlidir. Yüklenen videolar İnstagram TV sayesinde silinmediği üzere durmaya devam edecektir. Videoların bir diğer özelliği ise dikey bir görüntü sunmasıdır. O nedenle videoların yatay şekilde çekilmemesi gerekiyor. Youtube ile bir benzer yönü ise abone olabilme fırsatının sunulmasıdır. Kanal aboneliği ile istenilen kişinin videosuna kolayca ulaşarak takip edecektir. Yüklenen videolar sınırsız izlenebilme özelliğine sahiptir. Her İnstagram kullanıcısı IGTV kanala sahip olacak ve youtube aboneliğine benzer şekilde abone olunarak kişilerin yüklediği videolar takip ediliyor.

İnstagram TV Kullanımı

İnstagram hesabınızda paylaştığınız videoların süresini uzatmak için IGTV kullanabilirsiniz. Mobil uygulama olarak da yükleyerek uygulama özelliğinden daha fazla faydalanabilirsiniz. İlk olarak telefona indirilmesi gereken IGTV Android cihazlar için uyumludur. Uygulamanın yüklenmesinin ardından açarak devam et butonuna tıklanmalıdır. İnstagram hesabınızla devam edebilir ya da yeni bir hesap açabilirsiniz. Gerekli bilgileri girerek hesabı açtığınızda karşınıza çıkan sekmeler aşağıdaki gibidir.

·         Senin için sekmesi: Beğeneceğinizi düşündüğünüz videolar yer alır.

·         Takip ettiğin kişiler sekmesi: Burada İnstagram hesabınızda takip edilen kişiler vardır.

·         Popüler sekmesi: Önerilen videolar bulunur.

·         İzlemeye devam et sekmesi: Yarım kalan videolarınıza buradan ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Eğer videolarınızın daha fazla izlenmesini istiyorsanız instagram takipçi satın al ile daha fazla izlenme sayısını elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al