En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al

Backlink Nedir?


Backlink Nedir?

Backlink’ler sitenizi daha popüler hale getirmeye yardımcı olan bir yan yönlendirme bağlantıları olarak geçmektedirler. Yani sizler bir Youtube ya da Facebook kanalı oluşturduğunuzda bunu çok daha fazla kişi ile paylaşarak hem daha çok beğeni hem de daha çok takip alabilirsiniz. Bu sayede de sayfanızın izlenme oranları gün günden artacaktır. Tabi ki bu işi profesyonel olarak yapabiliyorsanız… Çünkü başka sitelerden backlink almak da paylaşmak da o kadar kolay değildir.

Peki Biz Bunu Nasıl Başarıyoruz?

Tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bizler smmfast olarak uzun zamandır zaten bu tür işler ile ilgileniyoruz. Bu sebeple de konuya vakıfız. Ancak işini bilmeyen ya da sektörde çok yeni olan birtakım kişiler backlink konusunda uzman olduklarını söyleyebiliyor ve hemen sizden ödeme bekleyebiliyorlar. Yaptıkları iş mi? Sadece sayfanızın değerini düşürüyorlar. Peki neden?

Yeni açılan bir sayfada sırf Facebook sayfa beğenisi artırmak için doğrudan backlink’ler ile çalışmak istiyorlar. Üstelik öyle böyle de değil. Sizin sayfanız henüz 1.000 takipçiye bile çıkamamışken onlar bir günde en az 30 backlink alarak sizlerin sayfa imajınızı daha en baştan mahvedebiliyorlar. Üstelik Google gibi Youtube gibi ileri teknoloji markalarının da bunu asla fark etmeyeceklerini düşünüyorlar.

Peki biz ne yapıyoruz? Sayfalarınızı SEO uyumlu hale getiriyor ve tüm teknik donanımınızı baştan sona sağlamlaştırıyoruz. Üstelik trend topic olamayacak başlıklarda bir site için de bu kadar cesaretli davranmıyor ve periyodik zaman dilimlerine böldüğümüz çözüm yöntemlerimiz ile gerçek bir backlink çalışması yapabiliyoruz.

Tüm Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Backlink

İster Facebook kullanıyor olun, ister Youtube isterse de Instagram bizler işimizi profesyonelce yapıyoruz. Hatta sosyal medya içerikleriniz ile de ilgileniyor ve doğru yerlerden link almanızı sağlıyoruz. Böylelikle de tüm yazılım otoritelerinin önünde “Bizler gerçeğiz. Yaptığımız iş de öyle.” diyebiliyoruz. Ayrıca bizlerle çok uzun zamanlarda çalışmanız durumunda sadece backlink’ler ile sınırlı kalmıyor ve sayfanızı fazlasıyla popüler bir hale getirebiliyoruz. O sebeple de kendimize güveniyor ve en kısa zamanda sizlerle de görüşmeyi umut ediyoruz.

En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al