En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al


 

Sosyal Medya İçin İnternetten Güvenli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya İçin İnternetten Güvenli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde internet kullanıcıları için çok önemli bir hal almıştır. Her türlü satın alma işlemi, paylaşımlar, araştırmalar vs hepsi internetten kolayca gerçekleşmektedir. Hatta internet kullanımı o kadar yoğunlaştı ki ‘İnternet fenomeni’ diye bir kavram ile tanışmış olduk. Bu fenomenlerin kazandıkları paraları duydukça oldukça şaşırmaktayız. Takipçi sayılarının çokluğu, tüm hesaplardan aynı anda paylaşım yapmaları oldukça dikkat çekmektedir. Hatta son zamanlarda Youtube üzerinden kanal açarak paylaşım yapanlar oldukça dikkat çekmektedir. Sizde takipçi sayınızı çoğaltarak sosyal medyadan para kazanmak istemez misiniz? Elbette istersiniz. İşte tüm bu detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Sosyal Medya Takipçi Sayısı Nasıl Artar?

Takipçi sayınızı artırmanın en etkili yolu sürekli yeni paylaşımlar ile diğer kullanıcıların dikkatini çekmekten geçmektedir. Binler ile ifade edilen takipçi sayılarına ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmanız halinde birkaç yılda dilediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Ancak bunun için artık yılları heba etmeye gerek kalmayacaktır. Sizin için takipçilerinizi anında artıracak, beğenileri çoğaltacak ve izlenmelerinizi binlere çıkaracak siteler bulunmaktadır. Mesela Youtube izlenme sayınızı artırmak istiyorsunuz. Size bu hizmeti sunan siteleri ziyaret ederek izlenme satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi tüm satın alma işlemleri bir ücret karşılığında sunulmaktadır. Dilerseniz bu şekilde saniyeler içerisinde izlenme sayınız hemen artış gösterecek ve reklam veren firmaların dikkatini çekecektir. Sizin takipçi sayınız reklamdan alacağınız ücreti belirleyecektir. Böylece kısa zamanda gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

İnternetten Güvenilir Alışveriş Yapmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İnternet üzerinden alışveriş işlemleriniz yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü takipçi satın aldığınız siteler ödemleri genel olarak hesaba havale işlemi işle gerçekleştirmektedir. Bu sebep ile güvenilir siteler üzerinden takipçi satın almanızı öneririz. Sosyal medya paneli tercih ederek bu güvenilirliği kolayca sağlayabilirsiniz. Hem tüm hesaplarınızı aynı anda yönetirken hem de tüm satın alma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapma imkânınız bulunmaktadır. Bu paneller sayesinde tüm paylaşımlarınızı aynı anda tüm sosyal medya hesaplarınızdan paylaşma imkânınız bulunmaktadır. Ayrıca takipçi, beğeni, abonelik gibi işlemlerinizi de saniyeler içerinde gerçekleştirerek dikkat çekici bir sayfaya sahip olarak tıklanma ve reklam gelirlerini kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Read more

İnstagram TV Nedir?

İnstagram TV Nedir?

İnstagram TV Nedir?

İnstagramın yeni özellikleri arasında bulunan İnstagram TV bir saat gibi uzun süreli videoların yüklenmesine olanak sağlıyor. Daha önce İnstagram hikâyekısmında 15 dakikalık videolar, instagram akışında ise en fazla 1 dakikalık videolar yayınlanabiliyorken bu özelliğin gelmesi ile yaklaşık 1 saat süreli videoları yayınlamak mümkün olmaktadır. Videolu içeriklerin uygulama üzerinde daha fazla yer edinmesini sağlayan İnstagram TV, youtube üzerinde içerik paylaşım sistemine benzer özellikler taşımaktadır. Aynı zamanda uygulamanın bu özelliğini kullananlar reklam alarak para kazanma fırsatını da yakalayabilirler.

İnstagram TV Özellikleri

Uygulama üzerinde zaten video paylaşılıyordu neden İnstagram TV’ye ihtiyaç duyuldu diyenler için videoların kalış süresinin yükseldiği söylenebilir. Her zaman görülmesi mümkün olan bu videolar instagram takipçi olsun olmasın herkes tarafından görüntülenebilir. Tabii burada hesabın gizli olmaması önemlidir. Yüklenen videolar İnstagram TV sayesinde silinmediği üzere durmaya devam edecektir. Videoların bir diğer özelliği ise dikey bir görüntü sunmasıdır. O nedenle videoların yatay şekilde çekilmemesi gerekiyor. Youtube ile bir benzer yönü ise abone olabilme fırsatının sunulmasıdır. Kanal aboneliği ile istenilen kişinin videosuna kolayca ulaşarak takip edecektir. Yüklenen videolar sınırsız izlenebilme özelliğine sahiptir. Her İnstagram kullanıcısı IGTV kanala sahip olacak ve youtube aboneliğine benzer şekilde abone olunarak kişilerin yüklediği videolar takip ediliyor.

İnstagram TV Kullanımı

İnstagram hesabınızda paylaştığınız videoların süresini uzatmak için IGTV kullanabilirsiniz. Mobil uygulama olarak da yükleyerek uygulama özelliğinden daha fazla faydalanabilirsiniz. İlk olarak telefona indirilmesi gereken IGTV Android cihazlar için uyumludur. Uygulamanın yüklenmesinin ardından açarak devam et butonuna tıklanmalıdır. İnstagram hesabınızla devam edebilir ya da yeni bir hesap açabilirsiniz. Gerekli bilgileri girerek hesabı açtığınızda karşınıza çıkan sekmeler aşağıdaki gibidir.

·         Senin için sekmesi: Beğeneceğinizi düşündüğünüz videolar yer alır.

·         Takip ettiğin kişiler sekmesi: Burada İnstagram hesabınızda takip edilen kişiler vardır.

·         Popüler sekmesi: Önerilen videolar bulunur.

·         İzlemeye devam et sekmesi: Yarım kalan videolarınıza buradan ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Eğer videolarınızın daha fazla izlenmesini istiyorsanız instagram takipçi satın al ile daha fazla izlenme sayısını elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

Read more

İnstagram fotoğrafları için nasıl kaliteli çekim yapılır?

İnstagram nasıl kaliteli çekim yapılır?

İnstagram resim ve fotoğraflar üzerine kurulmuş olan bir uygulamadır. Hesap açtım bitti olmuyor. Devamlı fotoğraf, resim veya hikaye paylaşımı yapılmalıdır. Takipçinin, beğenini artabilmesi için İnstagram’daki varlığınızın tam olarak yönetilmesi gerekmektedir. Hedef kitlenin tanımlanması, analiz edilmesi sağlanarak sosyal medyadaki pazarlamanın çok iyi yapılması şarttır. Smmfast bu konuda instagram kullanıcılarına dikkat çekici ve etkileyici paylaşımlar üretmesi konusunda yardımcı olmaktadır. İnstagram üzerinden hedef kitlenin doğru bir şekilde bilgilendirilebilmesi için resimlerin en kaliteli şekilde çekilip hesaba yerleştirilmesi gerekmektedir. Sadece görsellik önemli değildir tabi ki fakat günümüzde ve sosyal medyada her şey algı ve hız üzerine ilerlemektedir. Ne kadar hızlı şekilde büyürseniz o kadar dikkat çekersiniz. İnsanların algısını ne kadar iyi yönlendirirseniz o kadar beğeni alırsınız.

Kaliteli Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Fotoğraf üzerine bir uygulama olduğundan İnstagram’ın yazılımı ona göre yapılmıştır. Resimleri en güzel şekilde konulması için gerekli olan bütün içerikler uygulamanın kendisinde vardır. Fakat İnstagram takipçi sayısını artırmak için en kaliteli fotoğrafları çekmek gereklidir. Bunun için;

·         Işık en kaliteli resimler için olmazsa olmazdır. Doğru açıdan ışık alınmadığında elinizdeki cihazın son model olması hiçbir işe yaramayacaktır.

·         Kompozisyonun çok güzel organize edilmesi gerekir. İnsanlar küçücük kareden duygunuzu anlamaya çalışacakları için kompozisyona özen gösterilmelidir.

·         Uyumlu tonlar veya birbirine yakışan zıt renklerin bir araya getirilmesi doğru olacaktır.

·         Şeytanın ayrıntıda gizli olduğunu unutmadan arka plana dikkat edilmelidir

·         Resimler, farklı bakış açılarından çekilmelidir.

·         Göze hoş gelecek simetri veya asimetri yakalanmalıdır.

·         Ücretsiz fotoğraf uygulamaları ile aşırıya kaçmadan kullanılabilir.

Fotoğraf Neden Önemlidir ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

İntagram’da asıl beğeniyi fotoğraflar almaktadır. İnstagram takipçi al ile takipçi sayısı artırılarak kaliteli fotoğraflar daha çok insanla paylaşılabilir. İmaj kalitesi yüksek olan fotoğrafların beğenilmesi ve yorum alması daha büyük ihtimaldir. Son zamanlarda insanlarda maziye bir merak oldu. Bu merakın getirilerinden biri de fotoğraflara nostaljik bir hava katan siyah beyaz resimlerdir. Kullanıcıların alışkınlığına göre değerlendirilip bazı dönemlerde siyah beyaz resimler paylaşılabilir. Ara sıra diyoruz çünkü renkliler her zaman için daha dikkat çekicidir. Tribünlere oynamak isteyenler hesabında muhakkak belli aralıklarla günbatımı, gündoğumu veya renk cümbüşünün yaşandığı manzara resimleri paylaşabilir. Sadece var olan anı fotoğraflamak değil kendiniz kafanızda proje üretip onu fotoğraflayabilirsiniz. Bu tür resimler özgün olduğundan daha çok beğeni almak anlamına gelecektir.

 

Read more

İnstagram Keşfete Girmenin Faydaları

İnstagram Keşfete Girmenin Faydaları

İnstagram Keşfete Girmenin Faydaları

İnstagram dünyada ve ülkemizde kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Kişiler bu uygulama sayesinde resimlerini sevdikleri ve takipçileri ile paylaşabilmektedir. İnstagram’daki keşfet ile çeşitli dünyaları keşfetme fırsatı yakalanabilmektedir. İnstagram uygulamasında bulunan büyüteç resminin üzerine tıklandığında keşfet görülmektedir. Kullanıcıların ilgi odağı olan bütün gönderile bu bölümde listeler halinde gösterilmektedir. Keşfette, beğendiğin fotoğraflara göre diye bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümde daha önce beğendiğiniz resime benzer fotoğrafları göreceksiniz. İnstagram takipçi tarafından beğenilen beğeniler birkaç gün sonra buradan size tavsiye edilecektir. Store özelliği İnstagram’ınn kullanım oranını artırmıştır. Keşfet bölümündeki hikayeler kullanıcının ilgi odağı olan hesapların hikayelerini otomatik olarak göstermektedir. Sağlıkla ilgili hesapları çok kullanıyorsanız o zaman sağlık hikayelerini keşfette görebilirsiniz.

Keşfete Girmek İçin Ne Yapmalı?

İnstagramda resimlerin bol beğeni alabilmesi için çok takipçinin olması gerekir. İnstagram takipçi satın al uygulamaları takipçi sayısını artırmanın en pratik yoludur. Takipçi sayısı artan sayfa artık keşfete çıkmak için bir şeyler yapmaya başlayabilir. Keşfete çıkmak için;

·         Ortalama 5 saat arayla, kullanımın yoğun olduğu zaman zarfında üst üste fotoğraflar paylaşın

·         Hesabı herkese açık olmayanlar keşfete çıkamazlar. Bundan dolayı hesabınızı herkese açık konuma getirin

·         İnstagram uygulamasının sizi keşfetle ilgilendiğinizi algılayabilmesi için keşfet bölümü ile ilgilenin, beğeni ve yorum yapın

·         Hesabınız bir işletmeye ait ise muhakkak yer bildirimi yapın

·         İşletme olmasanız dahi yer bildirimi yapmaktan çekinmeyin çünkü keşfette çıkmak için artı sağlayacaktır

·         Fotoğraflara merak uyandıran açıklamalar ekleyin

Keşfet Neye Göre Belirleniyor

Günümüzde keşfette yer alabilmek için uygulamanın sizin hızlı büyüdüğünüz anlaması gerekmektedir. Eskiden takipçi sayısı ve bol beğeniye ihtiyaç varken şimdilerde büyümeye ihtiyaç vardır. Kullanıcının yorum yaptığı, gezdiği, beğendiği hesaplar keşfette sunulmaktadır. İnstagramın önerdiği hesaplar uygulamanın şartlarına, standartlarına uygun, spama düşmemiş, aktif hesaplardır. Keşfete çıkmış olan hesapların orada kalması ve yaşanan sıkıntı varsa aşılması için beğeni alınması şarttır. Beğenilerin Türk profillerden ve gerçek kişilerden olması ise ayrıca önemlidir. Gerçek hayattaki toptancılar gibi düşünebildiğimiz smm panel ile insanların dikkatleri çekilebilir. Keşfetten gelen beğeniler etiketten gelen beğenilerden nerdeyse 50 kat daha değerli olabilir. Bundan dolayı keşfette beğeni almak daha profesyonelce olacaktır. 

Read more

Facebook’ta Para Kazanma Şartları Nelerdir?

Facebook’ta Para Kazanma Şartları Nelerdir?

Facebook’ta Para Kazanma Şartları Neler?

Facebook çoğumuzun ilk başlarda eski arkadaşlarını bulmak, uzaklarda olan aile bireylerinden haberdar olmak için açtığı bir uygulamaydı. Fakat zamanla uygulamanın kullanım alanın genişlemesi ile birlikte şimdilerde para kazanma kapısı olma yolunda ilerlemektedir. Sosyal medya paneli üzerinden yüksek meblağlar kazanan insan sayısı çok oldukça nasıl kazanılır konusu merak edilmeye başladı. Çok kazanmak zaman almaktadır. Fakat bunun en baştaki aşaması iyi bir araştırmacı olmaktan geçmektedir. İyi bir araştırmacı, sabırlı ve emek gösteren biri olduğunuz müddetçe Facebook’ta para kazanma kapıları sizlere de açılacaktır. Sosyal medya üzerinden para kazanma girişimleri başlangıçta yavaş ilerle fakat zamanla aradaki açığı kapatmaya başlarsınız. Yavaş ilerledi diye vazgeçmeden tutarlı bir şekilde ilerlemeye özen göstermek gerekmektedir.

Facebook’ta Para Kazanmanın Aşamaları

Facebook’ta sayfa açmayı herkes yapabilmektedir. Burada sizi diğerlerinden farklı kılacak bir şeylere ihtiyacınız olacak. İlginç bir konu bulmak insanların merakını çekmenin ilk aşamasıdır. Konunun sadece ilginç olması tabi ki yeterli olmayacaktır. İlginç olduğu kadar aynı zamanda yetişkin insanları bir araya getirecek bir konu olması da gerekmektedir. Bu aşamadan sonra facebook beğeni al ve takipçi edinme yöntemleri ile sayfayı büyütmeye özen gösterilmeli. Takipçiler edinip beğeniler artmaya başlayınca artık paylaşımlarınız milyonlarca insan tarafından görüntülenmeye başlayacaktır. Facebook’un reklam servisi değerlendirilerek fan sayfasını kısa sürede popüler yapmak mümkün olabilir. Reklam servisinden bu desteği alabilmek için belli bir bütçe gerekecektir. İlginç konulu sayfanıza artık satış ortakları bulmaya ve reklam linklerini yavaş yavaş paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Facebook’ta Para Kazanma Yöntemleri

Facebook’ta para kazanmanın çok çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın facebook sayfa beğenisi her zaman için önemli olacaktır. Bunun için beğenileri çekecek bir konu bulmaya çok önem verilmelidir. Facebook’tan para kazanmanın yöntemleri;

·         Satış ortaklığı yapmak

·         Siteye ziyaretçi çekmek

·         Youtube kanalına ziyaret etmek

·         Reklam almak

En mantıklı yöntemlerden biri satış ortaklığı yapmaktır. Reklam almak için uğraşmak yerine satış ortaklığı yapılırsa dilediğiniz ürünü insanlara kolaylıkla tanıtabilirsiniz. Bu tanıtımlardan da komisyon alarak kazanç elde edersiniz. Tabi bu bir tavsiye olup diğer yöntemler de değerlendirilebilir. 

Read more

Facebook’ta artık Para Kazanma Devri

Facebook’ta artık Para Kazanma Devri

Facebook, ülkemizde ve dünyada en fazla kullanılan sosyal medya ortamlarından biridir. Her geçen gün Facebook yayıncı çözümleri yapmaktadır. Yaptığı yeni çözümlerinden biri de sosyal medya paneli içinde yayınlanan videolardan para kazanmak üzerinedir. Uygulama yetkilileri tarafından yayınlanan açıklamada kişilerin video içerikleri ile hem Facebook’tan hem de istedikleri farklı ortamlardan para kazanma şansları olacağa benzemektedir. Facebook reklam arasındaki beta testlerini genişletmiş durumda. Reklam araları, uygulamanın bazı kullanıcıları ile on demand videolar üzerinden test edilmektedir. Uygun yayıncılar tarafından kullanılan Audience Network sayesinde videolar üzerinden reklamlardan para kazanabilecekler. Bütün nitelikli yayıncılar tarafından kullanılabilecek Audience Network, In Stream videolar için kullanıma açılmış.

Audience Network Nedir?

Faceebook’a reklam veren firmaların ve kişilerin reklamlarını üçüncü parti sitelere ve farklı uygulamalara yerleştiren yepyeni hizmete Audience Network denmektedir. İlk olarak mayıs ayı içince in stream videolar için test uygulaması yapılmıştır. Şimdilerde ise yapılan testlerin verimli olduğunu göstermesi üzerine Audience Network uygulamaya konulmuş durumdadır. Bütün nitelikli yayıncılar bu hizmeti kullanabilecek. Nitelikli bütün yayıncılar bu hizmet sayesinde mobil uygulamalarla veya masaüstünde dünyanın her yerinde alakalı reklamlarını gösterme fırsatını yakalayacak. Dışarıdan gelen reklamlara karşı genellikle yayıncılar biraz tereddütlü yaklaşmaktadır. Çünkü bu reklamlar yavaş dolarlar. Bazen de güvenilmez olabilmektedir. Oysaki Audience Network üzerinden reklam verenler öncelikle Facebook’a reklamlarını yüklemektedir. Sonrasında müzayede yapmakta ve izleyen kişiler için pozitif bir deneyim oluşmasını sağlamaktadır. Facebook sayfa beğenisi kadar yeni dönemde sosyal medya üzerinde para kazanmak da önemli olmaktadır. Ne kadar çok beğeniniz ve takipçiniz varsa o kadar çok kazanma şansınız olacaktır.

Facebook Canlı Yayın Reklam Araları Nasıl Değerlendirilir?

Videoları oynatırken bazen 15 saniyelik bazı videolar çıkmaktadır. Belli bir grup bu videolardan para kazanabilmek için Reklam Arası adı verilen bu 15 saniyelik videolardan para kazanmayı test etmişti. Yapılan testlerden geçen reklam aralarından videoyu yayınlayanlar reklamdan elde edilen gelirden pay aldılar. Facebook beğeni satın al ile ne kadar çok izleyici ve beğenen kitlesine sahip olunursa videonun izlenme oranı artmaktadır. Artan izlenme oranı gelen pay oranını da yükseltmektedir. Normal videolar için geçerli olan reklam arası videolar şimdilerde canlı yayınlanan videolara uygulamak için genişletilmektedir. Gerekli şartları sağlayan profiller, aynı anda 300 ve daha fazla izleyiciye ulaştıklarında reklam arası alma hakkına sahip olacaklar.

 

 

Read more

Backlinkin Faydası Ve Zararları Nedir?

Backlinkin Faydası Ve Zararları Nedir?

Backlinkin Faydası Ve Zararları Nedir?

Siteler arası bir nevi köprü oluşturan backlink’ler amacına uygun olarak kullanıldıklarında aslında hiçbir sorun çıkmıyor. Ancak bu işte sabır önemli bir noktadır. Eğer yeterli sabrınız yoksa ve bir an önce backlink’ler ile çalışmaya başlamak istiyorsanız bu sefer elinizdekini de kaybetme ihtimaliniz olacaktır.

Sosyal Medya Paneli ve Backlink

Günümüzün en çok kullanılan sosyal mecraları kuşkusuz ki Youtube ve Instagram gibi tüm dünya önünde kendini kanıtlamış sitelerdir. Dahası bu siteler zamanla hobi olarak kullanılmaktan çıkmış ve yasal ticarethanelere çevrilmiştir. Hatta durum öyle ki birçok kişi sadece Facebook üzerinden dahi satış yapabilmekte ve bu yolla da hayatını idame ettirebilmektedir.

O halde sosyal medya kanallarınız için daha çok takipçi elde etmek isteyebilir ve bu iş için de backlink’lere başvurabilirsiniz. Çünkü bildiğiniz üzere backlink kullanımı sayfalarınızı doğrudan üst sıralara çıkaracak ve bu da daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacaktır. Satış yapmasanız dahi sayfa üyeleriniz arttıkça farklı yollardan da para kazanabileceksiniz. O halde tüm bunları backlink’lerin faydaları olarak değerlendirmeniz de mümkündür.

Peki Ya Zararları?

Burada püf nokta backlink aldığınız tüm yerlerin doğal yolla kazanılmış olmasıdır. Yani Google’ın bile güvenilir saymadığı ve ilk sayfalarda göstermeye tenezzül etmediği sitelerden backlink alırsanız zaten daha en başından yanlış bir yol seçmiş olacaksınız. Ayrıca bu yanlış yol sayfanızın ban yemesine dahi neden olabilecek kadar yıkıcı etkiler gösterebilir.

Öte yandan aldığınız backlinl’lere eğer işin profesyoneli değilseniz güvenemezsiniz. Sizin ekranda sadece harfler ve yazılardan ibaret olarak gördüğünüz o linklerin aslında hangi amaçla hazırlandığını bilmiyorsanız bu da imaj çalışmalarında sizi pişman edecek sonuçlara yol açabilir.

Tüm bu sebeplerle de işi bir bilene yani bize danışmanızda fayda var. Bizler sosyal medya sayfalarınızı en baştan optimize edebildiğimiz gibi backlink türü hassas konularda da itina ile çalışabiliyoruz. Ayrıca söz konusu sayfalarınız için çok uygun fiyatlarla takipçi artırabiliyor ve bunu da en organik şekli ile yapmaya özen gösteriyoruz. Bu sebeple de bizlere güvenebilir ve sayfalarınızı teslim edebilirsiniz.

Read more

Backlink Nedir?


Backlink Nedir?

Backlink’ler sitenizi daha popüler hale getirmeye yardımcı olan bir yan yönlendirme bağlantıları olarak geçmektedirler. Yani sizler bir Youtube ya da Facebook kanalı oluşturduğunuzda bunu çok daha fazla kişi ile paylaşarak hem daha çok beğeni hem de daha çok takip alabilirsiniz. Bu sayede de sayfanızın izlenme oranları gün günden artacaktır. Tabi ki bu işi profesyonel olarak yapabiliyorsanız… Çünkü başka sitelerden backlink almak da paylaşmak da o kadar kolay değildir.

Peki Biz Bunu Nasıl Başarıyoruz?

Tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte bizler smmfast olarak uzun zamandır zaten bu tür işler ile ilgileniyoruz. Bu sebeple de konuya vakıfız. Ancak işini bilmeyen ya da sektörde çok yeni olan birtakım kişiler backlink konusunda uzman olduklarını söyleyebiliyor ve hemen sizden ödeme bekleyebiliyorlar. Yaptıkları iş mi? Sadece sayfanızın değerini düşürüyorlar. Peki neden?

Yeni açılan bir sayfada sırf Facebook sayfa beğenisi artırmak için doğrudan backlink’ler ile çalışmak istiyorlar. Üstelik öyle böyle de değil. Sizin sayfanız henüz 1.000 takipçiye bile çıkamamışken onlar bir günde en az 30 backlink alarak sizlerin sayfa imajınızı daha en baştan mahvedebiliyorlar. Üstelik Google gibi Youtube gibi ileri teknoloji markalarının da bunu asla fark etmeyeceklerini düşünüyorlar.

Peki biz ne yapıyoruz? Sayfalarınızı SEO uyumlu hale getiriyor ve tüm teknik donanımınızı baştan sona sağlamlaştırıyoruz. Üstelik trend topic olamayacak başlıklarda bir site için de bu kadar cesaretli davranmıyor ve periyodik zaman dilimlerine böldüğümüz çözüm yöntemlerimiz ile gerçek bir backlink çalışması yapabiliyoruz.

Tüm Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Backlink

İster Facebook kullanıyor olun, ister Youtube isterse de Instagram bizler işimizi profesyonelce yapıyoruz. Hatta sosyal medya içerikleriniz ile de ilgileniyor ve doğru yerlerden link almanızı sağlıyoruz. Böylelikle de tüm yazılım otoritelerinin önünde “Bizler gerçeğiz. Yaptığımız iş de öyle.” diyebiliyoruz. Ayrıca bizlerle çok uzun zamanlarda çalışmanız durumunda sadece backlink’ler ile sınırlı kalmıyor ve sayfanızı fazlasıyla popüler bir hale getirebiliyoruz. O sebeple de kendimize güveniyor ve en kısa zamanda sizlerle de görüşmeyi umut ediyoruz.

Read more

Adsense Nedir?


Adsense Nedir?

Tüm internet sitelerinin sayfalarında bazı reklamları yayınlayarak para kazanmalarını sağlayan ücretsiz olarak hizmet veren bir kolaylık Adsense olarak bilinmektedir. Adsense ile reklamlarınızı ilgili siteler ile paylaşarak her tıklanma işleminde para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Özgün olan ve yanıltıcı bilgi içermeyen reklamlarınızı adsense aracılığı ile ücretsiz bir şekilde yayınlayabiliyorsunuz. Aslında Adsense reklam verenler ile reklam alanların buluştuğu bir platform demek hiç yanlış olmayacaktır. Bu uygulama internet sitesi sahiplerine para kazandırmayı hedeflemektedir. Arama motorunun aldığı reklamlar bu uygulama sayesinde Adsense üyelerine dağıtılmaktadır. Sonrasında yayınlayacağınız reklam ile para akışınız başlayacaktır. Bu uygulama için Youtube gibi sıkı takipçilerin bulunduğu uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Para Kazanmaya Nasıl Başlanıyor?

Bu uygulamaya birkaç farklı yol ile üyelik sağlanabiliyor. Bunlar; youtube, bloglar ve web siteleri… Bu seçenekler ile üyelik işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Diyelim ki üyeliğiniz Youtube üzerinden gerçekleştirdiniz. Bu reklamlar karşılığında alacağınız ücretleri Youtube izlenme sayınızın belirlediğini belirtmek isteriz. Reklam kaç defa sayfanızda izlenir ise alacağınız ödeme o kadar çok olacaktır ve hesabınıza ödeme dolar olarak yatırılacaktır.

Youtube İzlenme Sayınız

Reklamlar için izlenme sayınız oldukça önemlidir. Çünkü az izlenen bir kanala hiç kimse reklam vermek istemez. Bu nedenle izlenme sayınızın fazla olması sizi para kazanmaya yaklaştıran ilk adımdır. Etkileyici videolar paylaşarak izlenme sayınızı artırmanız aylar sürebilir. Ancak artık bununda çok kolay bir yolu bulunmaktadır. Sizinle izleyici sayınızı artırmanın kolay yolunu paylaşmak isteriz. Size beğenilerinizi, takipçi sayınızı ve izlenme sayınızı artırmak için hizmet veren birçok internet sitesi bulunmaktadır. Yapmanız gereken siteyi ziyaret ederek belirli paketler içinden Youtube izlenme al seçeneğini bularak belirli bir ücret karşılığında bu işlemi satın almanız olacaktır. Satın alma işleminiz ardından en geç bir saat sonra izlenmeleriniz kanalınıza yüklenmiş olacaktır. Hatta sitelerde Türk takipçiler ve gerçek takipçiler gibi farklı seçeneklerde sunulmaktadır. Bu takipçiler reklamlarınızı izleyerek, yorum yapan gerçek takipçiler olabiliyor. Tabi bunlara ulaşmanız için yapacağınız ödeme değişkelik gösterebiliyor. Sizde dilerseniz size bu kolaylığı sunan internet siteleri sayesinde izlenme sayınızı artırarak Addense üzerinden reklam almaya başlayabilir. Sizde kısa sürede bu reklamlardan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Read more

En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al