En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al

Facebook’ta artık Para Kazanma Devri

Facebook’ta artık Para Kazanma Devri

Facebook, ülkemizde ve dünyada en fazla kullanılan sosyal medya ortamlarından biridir. Her geçen gün Facebook yayıncı çözümleri yapmaktadır. Yaptığı yeni çözümlerinden biri de sosyal medya paneli içinde yayınlanan videolardan para kazanmak üzerinedir. Uygulama yetkilileri tarafından yayınlanan açıklamada kişilerin video içerikleri ile hem Facebook’tan hem de istedikleri farklı ortamlardan para kazanma şansları olacağa benzemektedir. Facebook reklam arasındaki beta testlerini genişletmiş durumda. Reklam araları, uygulamanın bazı kullanıcıları ile on demand videolar üzerinden test edilmektedir. Uygun yayıncılar tarafından kullanılan Audience Network sayesinde videolar üzerinden reklamlardan para kazanabilecekler. Bütün nitelikli yayıncılar tarafından kullanılabilecek Audience Network, In Stream videolar için kullanıma açılmış.

Audience Network Nedir?

Faceebook’a reklam veren firmaların ve kişilerin reklamlarını üçüncü parti sitelere ve farklı uygulamalara yerleştiren yepyeni hizmete Audience Network denmektedir. İlk olarak mayıs ayı içince in stream videolar için test uygulaması yapılmıştır. Şimdilerde ise yapılan testlerin verimli olduğunu göstermesi üzerine Audience Network uygulamaya konulmuş durumdadır. Bütün nitelikli yayıncılar bu hizmeti kullanabilecek. Nitelikli bütün yayıncılar bu hizmet sayesinde mobil uygulamalarla veya masaüstünde dünyanın her yerinde alakalı reklamlarını gösterme fırsatını yakalayacak. Dışarıdan gelen reklamlara karşı genellikle yayıncılar biraz tereddütlü yaklaşmaktadır. Çünkü bu reklamlar yavaş dolarlar. Bazen de güvenilmez olabilmektedir. Oysaki Audience Network üzerinden reklam verenler öncelikle Facebook’a reklamlarını yüklemektedir. Sonrasında müzayede yapmakta ve izleyen kişiler için pozitif bir deneyim oluşmasını sağlamaktadır. Facebook sayfa beğenisi kadar yeni dönemde sosyal medya üzerinde para kazanmak da önemli olmaktadır. Ne kadar çok beğeniniz ve takipçiniz varsa o kadar çok kazanma şansınız olacaktır.

Facebook Canlı Yayın Reklam Araları Nasıl Değerlendirilir?

Videoları oynatırken bazen 15 saniyelik bazı videolar çıkmaktadır. Belli bir grup bu videolardan para kazanabilmek için Reklam Arası adı verilen bu 15 saniyelik videolardan para kazanmayı test etmişti. Yapılan testlerden geçen reklam aralarından videoyu yayınlayanlar reklamdan elde edilen gelirden pay aldılar. Facebook beğeni satın al ile ne kadar çok izleyici ve beğenen kitlesine sahip olunursa videonun izlenme oranı artmaktadır. Artan izlenme oranı gelen pay oranını da yükseltmektedir. Normal videolar için geçerli olan reklam arası videolar şimdilerde canlı yayınlanan videolara uygulamak için genişletilmektedir. Gerekli şartları sağlayan profiller, aynı anda 300 ve daha fazla izleyiciye ulaştıklarında reklam arası alma hakkına sahip olacaklar.

 

 

En İyi Smmpanel Sitesi

Youtube Abone Satın Al

Youtube İzlenme Satın Al

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Begeni Satın Al